Ohybné drevo Pentart Motýľ 11 x 16 cm

Skladom
€6,79
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Elastic wood Pentart s motívom motýľa s rozmermi 11 x 16 cm je špeciálny drevený dekoračný prvok určený pre tvorcov a kreatívcov. Vyniká svojou ohybnosťou a flexibilitou (tzv. ohybné drevo), vďaka čomu sa dokonale prispôsobí aj oblým povrchom pri rôznych výtvarných technikách.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Kategória: ELASTIC WOOD (ohybné drevo)
  • Motív: Butterfly (motýľ)
  • Rozmery: 11 x 16 cm
  • Balenie: 1 ks
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit

Posledné Videné