Späť do obchodu PBO804502

Pebeo sada fixiek na textil Setacolor 6 ks PASTEL

€24,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo sada fixiek na textil Setacolor v pastelových odtieňoch prináša jednoduchý a rýchly spôsob, ako dekorovať módne doplnky, odevy či hobby projekty. Vďaka lisovanému hrotu nakreslíte presné línie a jemné vzory so svetlým farebným podtónom priamo na vopred vypranú suchú tkaninu bez použitia štetca.

Fixky sú vhodné na bavlnu, plátno aj syntetické vlákna. Po zaschnutí a jednoduchom zafixovaní žehličkou zostávajú motívy stále a odolné voči praniu.

  • Obsah balenia: 6 pastelových textilných fixiek s jemnými tónmi
  • Použitie: vhodné na svetlé aj tmavé tkaniny (bavlna, plátno, syntetické vlákna)
  • Aplikácia: presný lisovaný hrot, farba sa nerozpíja
  • Schnutie a fixácia: schne 30 – 60 minút, fixácia žehličkou z rubovej strany (5 minút, režim bavlna)
  • Odolnosť: po fixácii znesie pranie pri teplote do 40 °C
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné