Späť do obchodu PBO804501

Pebeo sada fixiek na textil Setacolor 6 ks CLASSIC

€24,50
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Fixky na textil Pebeo Setacolor v edícii Classic prinášajú rýchly a presný spôsob maľovania na textil bez použitia štetcov. Sú ideálnou voľbou pre módnu tvorbu, prispôsobenie odevných doplnkov i rozmanité hobby projekty na svetlých aj tmavých tkaninách. Vďaka kvalitnému hrotu je kreslenie línií a detailných vzorov plynulé a farba sa nerozpíja.

Fixky nanášajte na suchú, vopred vypranú tkaninu bez použitia aviváže. Po aplikácii nechajte maľbu schnúť 30 až 60 minút a následne ju zafixujte žehlením z rubovej strany. Po fixácii zostávajú farby stále a odolné voči bežnému praniu.

  • Obsah balenia: sada 6 textilných fixiek s klasickými, sýtymi a krycími odtieňmi.
  • Vhodné povrchy: bavlna, plátno a syntetické vlákna.
  • Jednoduchá fixácia: prežehlenie z rubovej strany (5 minút, režim bavlna / cotton mode).
  • Trvácnosť: po fixácii odolné praniu pri 40 °C.
  • Doba schnutia: 30–60 minút pred zažehlením.
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné