Pebeo Gédéo krištáľová živica 750 ml číra

€59,90
€79,87 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Gédéo Crystal Resin je číra dvojzložková epoxidová živica vhodná na 3D odlievanie, zalievanie rôznych inklúzií aj vytváranie pevných lesklých vrstiev. Systém živice a tvrdidla v pomere 2:1 poskytuje po vytvrdnutí dokonalú priehľadnosť a optickú čistotu sklenej hmoty s minimálnym žltnutím a dlhodobou stabilitou.

Využijete ju na zalievanie dekoratívnych prvkov, ako sú sušené kvety, fotografie či ozdoby, ale aj ako glazúrovaciu vrstvu na dreve, papieri a iných dekoratívnych objektoch. Pre správny výsledok presne dodržiavajte pomer miešania a bezpečnostné pokyny.

  • Typ: dvojzložková epoxidová živica (systém živica + tvrdidlo)
  • Pomer miešania: 2:1 (živica : tvrdidlo)
  • Objem balenia: 750 ml
  • Vlastnosti: optická čistota skla, minimálne žltnutie, pevný a lesklý povrch
  • Použitie: 3D odliatky, zalievanie inklúzií (kvety, fotografie, ozdoby), tenké povrchové vrstvy na dreve a papieri
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné