Späť do obchodu PBO76640_766406

Pebeo Gédéo hrnčiarska hlina 5 kg červená

Skladom

Vybrať variant
€21,90
€2,19 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pebeo Gédéo hrnčiarska hlina je prírodná modelovacia hmota na báze celulózy, pripravená na priame použitie bez akejkoľvek predprípravy. Vďaka obsahu celulózových vlákien schne bez praskania a zachováva si veľmi dobrú plasticitu aj pri tvorbe rozmernejších objektov, pričom povrch môžete počas práce jednoducho hladiť navlhčenou rukou alebo špongiou.

Hlina tvrdne na vzduchu počas 4 až 5 dní a po úplnom vyschnutí poskytuje pevný a trvácny výsledok. Hotové diela môžete ľahko brúsiť, maľovať akrylovými farbami a lakovať, vďaka čomu je hmota ideálna na keramiku, figúrky, dekorácie i školské projekty.

  • Typ: prírodná samotvrdnúca modelovacia hlina
  • Doba schnutia: 4–5 dní na vzduchu (bez vypaľovania)
  • Vlastnosti: celulózové vlákna proti praskaniu, výborná plasticita
  • Úprava po uschnutí: brúsiteľná, vhodná na maľovanie akrylom a lakovanie
  • Hmotnosť: 5 kg
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné