Späť do obchodu MYHTKORALM_turquoise-orange

Okrúhle sklenené korálky s mramorovým efektom 8 mm – 15 ks


Vybrať variant
€1,49
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Tieto okrúhle sklenené korálky s priemerom 8 mm a dvojfarebným mramorovaným efektom sú určené pre všetkých tvorcov originálnych šperkov a doplnkov. Lesklý pálený povrch bez dodatočnej povrchovej úpravy a jedinečné žilkovanie zaručujú, že každá korálka má svoj vlastný, neopakovateľný vzhľad. Balenie obsahuje presne 15 kusov korálok v jednom zvolenom farebnom odtieni z ponuky 30 variantov.

Parametre produktu

  • Materiál: sklo
  • Priemer: 8 mm
  • Tvar: okrúhly s priebežným otvorom na navliekanie
  • Povrch: lesklý, pálený, bez dodatočnej povrchovej úpravy
  • Počet kusov v balení: 15 ks (jedna farba)
  • Hmotnosť: cca 16 g
  • Výber farieb: 30 farebných variantov

Využitie a techniky

Korálky sú vhodné na navliekanie náramkov priateľstva, náhrdelníkov, náušníc, príveskov na kľúče, ozdôb na tašky a ďalšie kreatívne remeselné práce.

Často kladené otázky

Koľko korálok obsahuje jedno balenie? Jedno balenie obsahuje presne 15 kusov korálok jednej vybranej farby.

Majú všetky korálky rovnaký vzor? Každá korálka je individuálne mramorovaná, vďaka čomu má hotový šperk prirodzenú vizuálnu rozmanitosť.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné