Ohybná drevená lišta Pentart 100 cm

Skladom

Vybrať variant
€5,09
Na ceste k námDoručenie 5–6 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Ohybná drevená lišta Pentart s dĺžkou 100 cm je kreatívny drevený prvok z kolekcie PENTA COLLECTION. Predstavuje flexibilný dekoračný doplnok vhodný pre umelcov a remeselníkov na dotvorenie rôznych kreatívnych projektov. Vďaka svojej ohybnosti sa ľahko prispôsobí tvarom podkladu.

Parametre produktu:

  • Značka: Pentart
  • Kolekcia: PENTA COLLECTION
  • Produktový rad: Ohybné drevo
  • Dĺžka: 100 cm
  • Balenie: 1 ks
  • Hmotnosť: 0,035 kg

Často kladené otázky

Aká je dĺžka tejto drevenej lišty? Lišta má dĺžku 100 cm.

Do akej kolekcie tento produkt patrí? Produkt patrí do série ohybného dreva v rámci PENTA COLLECTION od značky Pentart.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné