Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg

Skladom
(5)

Vybrať variant
€9,19€10,29Akcia
€6,13 / kg
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Vytvorte svoje umelecké diela s ľahkosťou a precíznosťou s modelovacou hlinou Pebeo Gedeo v balení 1.5 kg. S týmito rôznymi odtieňmi máte neobmedzené možnosti pre svoju tvorbu. Nechajte svoju kreativitu rozkvitnúť a vytvorte jedinečné umelecké skvosty s touto vysokej kvality modelovacou hlinou od značky Pebeo. Buďte majstrom svojho remesla a nechajte svoje nápady premeniť sa na realitu s touto vynikajúcou modelovacou hlinou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Výborný produkt. Pouzívam ho na stavbu sadrových domov s linka formami.

Ondrej Overená recenzia

Hlinu som kúpila v terakotovom odtieni pre syna na krúžok a s hmotou sa robí výborne, netreba ju ani vypaľovať.

Dávid Overená recenzia

Dobrý pomer ceny a kvality, hlina je pekne vláčna a rýchlo nevysychá pod rukami.

Simon Overená recenzia

Päťročná dcéra je nadšená, vyrobili sme z tohto balenia už nespočetne veľa figúrok.

Norbert Overená recenzia

Výborný materiál pre umeleckú tvorbu, s touto bielou verziou sa mi pracuje asi najlepšie.

Eduard Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,55 € Jednotková cena 30,33 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné