Späť do obchodu PBO766308

Vodeodolný agent Pebeo Gedeo

Skladom
(5)
€7,49€7,79Akcia
€99,87 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

4.8 5 hodnotení

Konečne som vďaka tomuto agentu zachránila svoje odliatky pred vlhkosťou, funguje to naozaj spoľahlivo.

Adam Overená recenzia

Trochu som sa bála, či to nezanechá šmuhy, ale po nanesení na živicu je povrch krásne čistý a vodeodolný.

Ondrej Overená recenzia

Ako profesionálka v ateliéri oceňujem kvalitu tohto prípravku, pri mojej tvorbe je nenahraditeľný.

Dávid Overená recenzia

Funguje presne tak, ako píšu v popise.

Simon Overená recenzia

Použila som ho na svoje drobné sošky a zatiaľ vyzerajú výborne, za mňa spokojnosť.

Norbert Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
Farba na textil a kožu Pentart 50 ml

Farba na textil a kožu Pentart 50 ml


3,55 € Jednotková cena 71,00 €/l
Pentart
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml

DARWI ARMERINA Fixy na porcelán bez vypaľovania 2 mm /6 ml


3,90 €
Darwi
Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml

Sprej na textil Ghiant H2O 150 ml


4,30 € Jednotková cena 28,67 €/l
GHIANT
Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml

Farba na sklo a porcelán PENTART - 30 ml


Cena po zľave  2,89 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 96,33 €/l
Pentart

Posledné Videné