Maskovacia kvapalina LUKAS 75 ml

Skladom
€10,79
€143,87 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maskovacia kvapalina LUKAS je tekuté médium určené na dočasné krytie miest, ktoré majú pri maľbe zostať nezamaľované, najmä pri práci s akvarelom. Po nanesení vytvorí na suchom papieri pružný film, ktorý spoľahlivo ochráni biely papier a svetlé plochy pred zatečením farby. Po dokončení a úplnom zaschnutí maľby sa tento film jemne zotrie, čím sa odhalia čisté, pôvodné miesta.

Parametre produktu:

  • Značka: LUKAS
  • Typ produktu: maskovacia kvapalina / médium
  • Forma: tekutá
  • Objem: 75 ml
  • Technika a použitie: akvarel
  • Balenie: 1 ks

Použitie a aplikácia

Kvapalinu nanášajte starším štetcom alebo aplikátorom priamo na suchý akvarelový papier pred maľovaním. Po dokončení a dôkladnom preschnutí celej maľby ochranný film opatrne zotrite prstami alebo gumou. Nenechávajte kvapalinu na papieri zbytočne dlho, riaďte sa pokynmi na obale a uchovávajte ju mimo dosahu detí.

Často kladené otázky

Čím je najlepšie nanášať maskovaciu kvapalinu? Na aplikáciu je vhodné použiť starší štetec alebo špeciálny aplikátor na suchý papier.

Ako sa maskovacia kvapalina odstraňuje z papiera? Po úplnom zaschnutí maľby sa pružný film z papiera jemne a opatrne zotrie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné