Späť do obchodu SCH75112097

Kovová prázdna kazeta Schmincke AKADEMIE Aquarell na 12 polovičných panvičiek

Skladom
€53,90
Na ceste k námDoručenie 10–11 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Prázdna kovová kazeta Schmincke AKADEMIE Aquarell ponúka praktické riešenie na usporiadanie a prenášanie vašich akvarelových farieb. Je navrhnutá pre 12 polovičných panvičiek (1/2 pans), čo vám umožní zostaviť si vlastnú paletu odtieňov podľa osobných potrieb.

Tento box predstavuje profesionálnu umeleckú kvalitu priamo od renomovaného nemeckého výrobcu H. Schmincke & Co.

  • Značka: Schmincke (séria AKADEMIE Aquarell)
  • Kapacita: 12 polovičných panvičiek (1/2 pans)
  • Materiál: kov
  • Balenie: 1 ks (kód produktu: 75112097)
  • Hmotnosť: 0,199 kg
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné