Maliarska špachtľa z nehrdzavejúcej ocele


Vybrať variant
€0,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maliarska špachtľa z nehrdzavejúcej ocele je praktický nástroj určený na miešanie a nanášanie farieb, štruktúrovacích pást aj roztieranie olejových pastelov. Vďaka pružnej čepeli a lomenému kovovému krku chráni ruky pred kontaktom s mokrým povrchom maľby. Predstavuje ideálnu voľbu pre umelcov pracujúcich s olejom, akrylom, gvašom či reliéfnymi technikami impasto.

Parametre produktu

  • Typ produktu: maliarska špachtľa
  • Materiál čepele: flexibilná nehrdzavejúca oceľ
  • Rukoväť: plastová rukoväť, ľahko sa umýva – tmavohnedá s kovovou objímkou
  • Farba: hnedá, strieborná
  • Dostupné varianty: č. 1 malá špicatá (17,5 cm), č. 2 zaoblená plochá (18,2 cm), č. 3 kosoštvorcová špicatá (19,5 cm), č. 4 predĺžená kvapka (20,5 cm), č. 5 veľká špicatá čepeľ (22 cm)

Použitie

Špachtľa je vhodná na prácu s olejovými, akrylovými a gvašovými farbami, modelovacími pastami a na miešanie olejových pastelov pri technike impasto. Po použití sa ľahko čistí handričkou alebo jemným rozpúšťadlom.

Často kladené otázky

Ako zabraňuje lomený krk zašpineniu rúk? Zahnutý kovový krk udržiava prsty a kĺby v bezpečnej vzdialenosti od mokrého povrchu obrazu.

Ako sa špachtľa po maľovaní udržiava? Čepeľ z nehrdzavejúcej ocele stačí po práci jednoducho utrieť handričkou alebo očistiť jemným rozpúšťadlom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné