Maliarska špachtľa z nehrdzavejúcej ocele


Vybrať variant
€0,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maliarska špachtľa z nehrdzavejúcej ocele je všestranný umelecký nástroj určený na maľovanie, miešanie odtieňov a nanášanie štruktúrnych médií. Vyznačuje sa pružnou čepeľou z leštenej nehrdzavejúcej ocele a ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou s kovovou objímkou. Zahnutý krk špachtle spoľahlivo chráni prsty a kĺby pred nechceným kontaktom s mokrou farbou na plátne či palete.

Parametre a vlastnosti

  • Typ produktu: maliarska špachtľa
  • Materiál: nehrdzavejúca oceľ, plast, kovová objímka
  • Čepeľ: pružná, leštená nehrdzavejúca oceľ
  • Balenie: jednotlivý kus (výber z 20 variantov)
  • Vhodné pre médiá: olejové farby, akrylové farby, husté akryly, gvaš, štruktúrovacie gély a pasty
  • Označenie: jasné číslovanie na konci rukoväte pre rýchlu identifikáciu

Využitie a techniky

Špachtľa je ideálna na techniku impasto, miešanie farieb na palete, vyhladzovanie povrchov a zoškrabávanie nánosov. Po použití sa ľahko čistí vodou, minerálnym liehom alebo handričkou, pričom sa odporúča nástroj po umytí osušiť.

Často kladené otázky

Ako sa špachtľa čistí? Nástroj možno jednoducho vyčistiť vodou, minerálnym liehom alebo zotrieť handričkou a následne osušiť.

S akými farbami možno špachtľu používať? Hodí sa na olejové a akrylové farby vrátane hustých akrylov, gvaš aj štruktúrovacie pasty a gély.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné