Späť do obchodu METNAS001_01

Maliarska paletová špachtľa z nehrdzavejúcej ocele s drevenou rúčkou


Vybrať variant
€0,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maliarska paletová špachtľa s pružnou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele a rukoväťou z prírodného dreva je praktický nástroj na miešanie farieb a vytváranie impasto textúr. Predáva sa ako samostatný kus s možnosťou výberu zo siedmich rôznych tvarov čepelí. Vďaka zahnutému kovovému krku chráni prsty pred znečistením od mokrého povrchu maľby.

Parametre produktu

  • Materiál čepele: nehrdzavejúca oceľ odolná voči korózii
  • Materiál rukoväte: prírodné svetlé drevo s kovovou objímkou
  • Typ: maliarske špachtle
  • Balenie: jednotlivý kus (1 ks)
  • Farba: prírodná, strieborná
  • Dostupné varianty: 7 rôznych tvarov čepelí (dĺžky 15,5 cm až 17,5 cm)

Použitie

Špachtľa je vhodná na prácu s olejovými, akrylovými a gvašovými farbami, miešanie pigmentov na palete, nanášanie farieb a tvorbu impasto techník a textúr. Po použití ju možno ľahko vyčistiť vodou, riedidlom alebo handričkou.

Často kladené otázky

Ako chráni špachtľa ruky pred znečistením? Zahnutý kovový krk udržiava prsty v bezpečnej vzdialenosti od mokrej maľby.

Ako sa špachtľa čistí po maľovaní? Nástroj možno po použití jednoducho očistiť vodou, rozpúšťadlom alebo handričkou.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné