Maimeri Idea Metallici riedidlo 60 ml

€8,49
€141,50 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Maimeri Idea Metallici riedidlo 60 ml je originálne rozpúšťadlové médium určené na riedenie farieb a čistenie pracovných pomôcok z radu Maimeri Idea Metallici. Umožňuje upraviť konzistenciu metalických farieb s pravým kovovým pigmentom a bezpečne odstrániť ich zvyšky zo štetcov a náradia. Je nevyhnutným doplnkom pre umelcov a remeselníkov pracujúcich s metalickými farbami na báze rozpúšťadla.

Parametre produktu:

  • Značka: MAIMERI
  • Produktový rad: Idea Metallici
  • Objem: 60 ml
  • Určenie: riedenie farieb a čistenie pomôcok radu Idea Metallici
  • Pôvod: Taliansko (výrobca s tradíciou od roku 1923)

Použitie:

Riedidlo sa používa na úpravu hustoty tekutých metalických farieb a na následné očistenie náradia. Pri práci vždy dbajte na dostatočné vetranie priestoru.

Často kladené otázky:

Na čo presne slúži riedidlo Idea Metallici? Slúži na riedenie tekutých metalických farieb na báze rozpúšťadla z radu Idea Metallici a na čistenie použitých pracovných pomôcok.

Aké bezpečnostné zásady treba dodržiavať pri práci s týmto riedidlom? Keďže ide o produkt na báze rozpúšťadla, odporúča sa pracovať v dobre vetranom priestore.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné