Späť do obchodu CLR9750CARB_975039C

Kresliaci blok s čiernym papierom CLAIREFONTAINE Carb'On 120 g/m² – 20 listov

Skladom

Vybrať variant
€7,89
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kresliaci blok CLAIREFONTAINE Carb'On obsahuje sýto čierny papier s jemným zrnom a gramážou 120 g/m², ktorý je farbený priamo v hmote a stály na svetle. Je navrhnutý pre kresliarov, ilustrátorov aj tvorcov pozdravov, ktorí hľadajú podklad s neutrálnym pH na kontrastnú prácu. Vďaka jemnej štruktúre neprenáša nechcenú textúru do kresby a dáva naplno vyniknúť bielym, svetlým aj metalickým médiám.

Parametre produktu

  • Značka: CLAIREFONTAINE
  • Produktový rad: Carb'On
  • Gramáž papiera: 120 g/m²
  • Farba: čierna (farbená v celej hmote)
  • Počet listov: 20 listov
  • Vlastnosti papiera: jemné zrno, bez kyselín (acid-free), neutrálne pH, svetlostály
  • Väzba: lepený blok

Využitie a techniky

Blok je určený predovšetkým na suché techniky a kresbu. Skvele na ňom vyniknú biele ceruzky, pastely, sangvína, gélové a metalické perá, pigmentové fixy, ale aj biely tuš či gvaš.

Často kladené otázky

Ako sa listy z bloku vyberajú? Listy sú zlepené do bloku tak, aby sa dali jednoducho oddeliť bez trhania papiera.

Je papier vhodný na dlhodobé uchovanie diel? Áno, papier je bez obsahu kyselín (acid-free), má neutrálne pH a je stály na svetle, čo zabezpečuje dlhodobé uchovanie vašich prác.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné