Späť do obchodu GIOF478800

Kreatívna sada GIOTTO be-bè My Little Feet na odtlačky rúk a nôžok – 5 ks

Skladom
€23,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kreatívna sada GIOTTO be-bè My Little Feet je určená pre deti a začiatočníkov na tvorbu originálnych obrázkov zvieratiek a postavičiek z odtlačkov rúk a nôžok. Balenie spája 4 bezpečné prstové farby a album Canson Kids formátu A5, ktoré malých umelcov jednoducho prevedú od prvého odtlačku až k hotovému dielu. Sada pomáha rozvíjať jemnú motoriku, predstavivosť a cit pre farby pri tvorení doma aj v škôlke.

Kľúčové parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: be-bè My Little Feet
  • Obsah sady: 4 tégliky prstových farieb (po 100 ml) a album Canson Kids A5 (20 listov)
  • Farebné odtiene: biela, žltá, červená, azúrová (vzájomne miešateľné)
  • Formát albumu: A5
  • Počet listov: 20
  • Vlastnosti farieb: dermatologicky testované, super zmývateľné z rúk aj textílií
  • Určenie: pre deti a začiatočníkov

Spôsob použitia

Farby sa nanášajú priamo prstami, dlaňami alebo chodidlami na papier a po odtlačení sa dokresľujú do rôznych tvarov. Súčasťou balenia je farebný návod vo vnútri krabice, ktorý vedie deti jednotlivými krokmi pri premene odtlačkov na zvieratká či postavičky.

Často kladené otázky

Dajú sa farby ľahko vyčistiť z pokožky a oblečenia? Áno, farby sú dermatologicky testované a super zmývateľné z pokožky rúk aj z textílií.

Je možné farby medzi sebou miešať? Áno, štyri základné odtiene môžete ľubovoľne miešať a vytvoriť tak ďalšie pestré farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné