Späť do obchodu JOA60020383

Kovová vyrezávacia a embosovacia šablóna JOY Novomanželia holúbky 6,7 x 9 cm

€12,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Kovová vyrezávacia a embosovacia šablóna JOY s motívom novomanželov a holúbkov umožňuje pri jedinom prejazde strojčekom vytvoriť čistý výrez aj jemný plastický reliéf. Je vyrobená z odolnej ocele a navrhnutá pre všetkých nadšencov scrapbookingu a tvorby pozdravov, ktorí chcú obohatiť svoje karty, albumy, obálky či darčekové balenia o precízne detaily.

Šablóna sa vkladá do bežných vyrezávacích strojčekov (napríklad typu Big Shot) v sendviči medzi rezacie dosky spolu s papierom. Po vyrezaní ju môžete podľa potreby doembosovať na mäkkej podložke a hotový prvok jednoducho nalepiť na váš kreatívny projekt.

  • Motív: Novomanželia holúbky
  • Rozmery: 6,7 x 9 cm
  • Materiál: Kvalitná oceľ s rezacou hranou a reliéfnym profilom
  • Funkcia: Súčasné vyrezávanie a embosovanie na jeden prejazd
  • Kompatibilita: Bežné vyrezávacie a embosovacie strojčeky (typ Big Shot a podobné)
  • Balenie: 1 ks šablóny
  • Použitie: Scrapbooking, tvorba kariet, albumov, obálok a darčekových balení
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné