Späť do obchodu JOV104

JOVI zástera na maľovanie s rukávmi školská veľkosť (6–12 rokov)

Skladom
€10,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Výtvarná zástera JOVI s dlhým strihom a rukávmi spoľahlivo ochráni oblečenie vrátane rúk pri maľovaní, modelovaní aj práci s lepidlom. Je vyrobená z praktického, ľahko umývateľného materiálu a zaväzuje sa vzadu, takže je skvelým pomocníkom do školy i na domáce tvorenie.

Školská veľkosť je navrhnutá špeciálne pre deti vo veku približne 6 až 12 rokov a spĺňa bezpečnostnú certifikáciu EN 71.

  • Veľkosť: školská veľkosť pre deti 6–12 rokov
  • Strih: dlhý strih s rukávmi, zaväzovanie vzadu
  • Využitie: maľovanie, modelovanie, práca s lepidlom
  • Údržba: ľahko umývateľný materiál
  • Bezpečnosť: certifikácia EN 71
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné