Späť do obchodu JOVJT101

Kreatívna modelovacia súprava JOVI Tech Crazy Cars Preteky 14 ks

Skladom
€28,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Modelovacia súprava JOVI Tech Crazy Cars Preteky prináša všetko potrebné na výrobu vlastného pretekárskeho autíčka v jednom balení. Vďaka priloženému návodu a osvedčeným modelovacím materiálom JOVI sa môžete pustiť do tvorenia ihneď po rozbalení.

Súprava obsahuje kvalitnú, netoxickú plastelínu, modelovacie nástroje, podstavec aj kolieska. Je ideálna na tvorivé chvíle doma či v škole a poteší deti aj dospelých tvorcov.

  • Obsah súpravy: 6 tehličiek plastelíny (50 g), 2 tyčinky plastelíny (15 g), 3 modelovacie nástroje, podstavec a 2 kolieska
  • Vhodné na okamžité modelovanie a zostavenie autíčka
  • Bezpečné, netoxické materiály s certifikáciou EN 71
  • Vhodné pre deti i dospelých
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné