Späť do obchodu JOV175AN

JOVI sada farieb na tvár v tyčinkách 3 x 5,6 g - žltá, hnedá, čierna

Skladom
€2,59
€154,17 / kg
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

JOVI farby na tvár v tyčinkách sú praktickým riešením na líčenie tváre a tela počas karnevalov, Halloweenu, školských osláv či divadelných predstavení. Vďaka pevnej krémovej textúre na olejovej báze sa nanášajú priamo na pokožku bez nutnosti použitia vody, štetca alebo špongie, čo oceníte najmä pri tvorbe kontúr a detailov. Farby sa dajú navzájom ľahko kombinovať a dokresľovať, pričom na pokožke rýchlo zasychajú bez nepríjemného mastného pocitu.

Zloženie je dermatologicky testované, bez parabénov a hlavných alergénov, vďaka čomu je vhodné pre dospelých aj deti od 3 rokov. Tyčinky sa nevysušujú ani pri opakovanom používaní a po oslave ich jednoducho a bez námahy zotriete vlhčenou utierkou.

  • Obsah balenia: 3 tyčinky po 5,6 g (žltá, hnedá a čierna farba)
  • Použitie: priama aplikácia na tvár a telo bez vody a štetca
  • Vlastnosti: trvácna olejová báza, nevysušuje sa, rýchlo schne bez mastnoty
  • Bezpečnosť: dermatologicky testované, bez parabénov a hlavných alergénov, vhodné od 3 rokov (s dohľadom pri malých deťoch)
  • Čistenie: ľahké odstránenie vlhčenou utierkou
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné