Späť do obchodu PNT28152_28153

Jemná podkladová pasta Pentart Primer paste soft

Skladom

Vybrať variant
€7,59
€33,00 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Jemná podkladová pasta Pentart Primer paste soft je určená na dôkladnú prípravu rozličných povrchov pred samotným maľovaním. Vďaka svojej jemnej štruktúre pomáha vytvoriť optimálny podklad pre ďalšiu umeleckú tvorbu. Je vhodná pre každého tvorcu, ktorý hľadá spoľahlivý základný náter pre svoje kreatívne projekty.

Parametre produktu:

  • Značka: Pentart
  • Produktový rad: Primer paste, soft
  • Kategória: Podkladové pasty a primery
  • Balenie: 1 ks

Použitie

Pasta sa aplikuje priamo na upravovaný povrch na vytvorenie jemného podkladu pred nanesením farieb a ďalších dekoračných techník.

Často kladené otázky

Na čo slúži pasta Pentart Primer paste soft? Používa sa na prípravu povrchov pred maľovaním.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné