Späť do obchodu MYHTHPERO_klin

Hubkové pero na roztieranie pastelu a farieb 13,6 cm

Skladom

Vybrať variant
€1,69
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Hubkové pero na roztieranie s dĺžkou 13,6 cm je praktický nástroj určený na čisté a plynulé miešanie suchého i olejového pastelu, kriedy a mokrých farieb na papieri a plátne. Pevná hlava z hustej čiernej peny nahrádza roztieranie prstom, čím zabraňuje vzniku zablatených odtieňov a chráni ruky pred zašpinením. Pero sa predáva po jednom kuse s možnosťou výberu z troch rôznych tvarov hrotu.

Parametre produktu

  • Typ: roztieracia hubka na pastel a farby
  • Dĺžka: 13,6 cm
  • Rozmery: 0,9 × 0,9 × 13,6 cm
  • Hmotnosť: 7 g (0,007 kg)
  • Materiál: lakované brezové drevo, brúsená kovová objímka, hustá penová hubka
  • Farba rukoväti: matná čierna, bledomodrá alebo šampanská (dodávaná náhodne)
  • Tvary hrotu na výber: dvojito zrezaný klinový hrot, šikmý zaoblený hrot, kužeľový špicatý hrot
  • Balenie: 1 ks

Použitie a techniky

Nástroj je vhodný na olejový pastel, suchý a kriedový pastel, uhlík aj mokré farby na papieri a plátne. Dvojito zrezaný klinový hrot sa hodí na plošné roztieranie na tvrdých povrchoch, šikmý zaoblený hrot zabezpečí kontrolu nad detailmi na tvrdom podklade a kužeľový špicatý hrot je ideálny na jemné detaily a úzke rohy na mäkkých povrchoch.

Často kladené otázky

Dá sa penový hrot vymeniť? Penová hlava je pevne nasadená a nie je vymeniteľná, no po použití je umývateľná a opakovane použiteľná.

Závisí tvar hrotu od farby rukoväti? Nie, farba rukoväti (matná čierna, bledomodrá alebo šampanská) je dodávaná náhodne a neurčuje tvar zvoleného hrotu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné