Späť do obchodu MYHTHPERO_double_002

Obojstranné roztieradlo na kreslenie so špongiou a plsťou

Skladom

Vybrať variant
€1,99
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Obojstranné roztieradlo na kresbu je praktický nástroj na tieňovanie a jemné prechody pri práci s grafitom a uhlíkom. Spája čierny špongiový a svetlý plstený hrot v jednom tele s drážkovanou kovovou rúčkou, vďaka čomu pri kreslení jednoducho zmeníte typ hrotu otočením pera. Hroty sú šetrné k podkladu, netrhajú papier a nevytvárajú na ňom žmolky.

Parametre a vlastnosti

  • Typ produktu: obojstranné roztieracie pero na kresbu
  • Materiál: kovová rúčka, plast (ABS), špongia, plsť
  • Farba tela: strieborná s čiernym úchopom
  • Hmotnosť: 6 g
  • Údržba: umývateľné a opakovane použiteľné (hroty sú pevné, nevymeniteľné)
  • Balenie: 1 ks (podľa zvoleného variantu veľkosti hrotov)
  • Technika: kreslenie a skicovanie grafitom alebo uhlíkom

Použitie a varianty

Nástroj sa predáva po jednom kuse s možnosťou voľby veľkosti hrotov. Variant s veľkým hrotom je vhodný na prvé plošné tieňovanie (špongia) a poltóny, odlesky či prechody svetla a tieňa (plsť). Variant s malým hrotom je určený na drobné detaily a presné linky pozdĺž hrán.

Často kladené otázky

Dajú sa hroty na pere vymieňať? Hroty sú pevne osadené a nevymeniteľné, no celé pero je umývateľné a určené na opakované použitie.

Poškodzuje roztieradlo papier pri práci? Špongiové ani plstené hroty netrhajú povrch papiera a nezanechávajú na ňom žmolky.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné