Späť do obchodu RMS100019_blue

Grafix 12-farebná paleta akvarelových farieb so štetcom


Vybrať variant
€2,10
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vneste farby, kreativitu a zábavu do každého výtvarného stretnutia s 12-farebnou paletou akvarelových farieb so štetcom Grafix, praktickou a žiarivou maliarskou súpravou určenou pre mladých tvorcov, začiatočníkov a hobby umelcov. Táto kompaktná paleta obsahuje 12 bohato pigmentovaných akvarelových tabliet usporiadaných v ľahko uchopiteľnom zásobníku v umeleckom štýle, ktorý pomáha udržiavať farby usporiadané počas miešania a maľovania. Súprava obsahuje univerzálny štetec, ktorý používateľom umožňuje začať okamžite tvoriť bez potreby ďalších nástrojov. Vďaka ľahkému a prenosnému dizajnu je ideálna na domáce remeslá, školské hodiny výtvarnej výchovy, workshopy alebo cestovanie a ponúka jednoduchý a príjemný spôsob skúmania základných maliarskych techník. Či už ide o nácvik miešania farieb, pridávanie detailov do kresieb alebo experimentovanie s novými odtieňmi, táto paleta je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá prístupný a cenovo dostupný úvod do akvarelu. Vďaka rôznym farebným variantom je tiež ideálnym nápadom na darček pre deti, ktoré rady maľujú a vyjadrujú svoju fantáziu.

Parametre produktu: Vhodné pre deti od 3 rokov:

  • 12 tabliet akvarelových farieb
  • Vrátane zásobníka na paletu na opakované použitie
  • Obsahuje štetec
  • Rôzne farby (3 varianty)
  • Vhodné pre deti, začiatočníkov a hobby umelcov
  • EAN: 8715427065151
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  6,05 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 24,20 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,31 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 43,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné