Späť do obchodu MYHTTPERO_005

Čierne technické pero fineliner, hrot 0,20 – 3 mm


Vybrať variant
€0,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Čierne technické pero a liner je precízny kresliaci nástroj s pigmentovým atramentom určený na technické kreslenie, skicovanie, kontúrovanie a kaligrafiu. Vďaka ergonomickému plastovému telu a kovom chránenému hrotu poskytuje vysokú presnosť a pohodlie pri detailnej práci. Pero sa predáva po jednotlivých kusoch s možnosťou výberu z 12 rôznych veľkostí a typov hrotov.

Parametre produktu

  • Typ produktu: linery a technické perá
  • Farba atramentu: čierna (pigmentový atrament)
  • Materiál: plastové telo, kovom chránený hrot
  • Balenie: 1 kus (jednotlivý kus)
  • Rozmery: 1 × 1 × 13,5 cm
  • Hmotnosť: 0,009 kg
  • Dostupné varianty hrotov: 005 (0,20 mm), 01 (0,25 mm), 02 (0,30 mm), 03 (0,35 mm), 04 (0,40 mm), 05 (0,45 mm), 08 (0,50 mm), 10 (0,60 mm), 1 (1 mm), 2 (2 mm), 3 (3 mm), BR (štetcový hrot)

Využitie a techniky

Pero je ideálne na architektonické navrhovanie, komiksovú a manga ilustráciu, lettering, mandaly a precízne technické výkresy.

Často kladené otázky

Ako spoznám veľkosť hrotu pera? Každé pero má označený vrchnák alebo telo pre rýchlu identifikáciu veľkosti hrotu.

Je hrot pera chránený pred vysychaním? Áno, pero je vybavené zacvakávacím vrchnákom, ktorý udržiava hrot vlhký a chráni ho pred vyschnutím.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné