Späť do obchodu GDN0003720_5

GOLDEN Gloss Glazing Liquid tekuté lesklé médium na akrylové lazúry


Vybrať variant
€20,49
€86,46 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Gloss Glazing Liquid je tekuté akrylové médium na lazúry s predĺženou dobou práce, určené pre umelcov pracujúcich s akrylovými farbami. Primiešava sa do farby, čím zvyšuje jej priehľadnosť aj roztierateľnosť bez zníženia priľnavosti a poskytuje viac času na prácu vo vrstve. Po zaschnutí vytvára odolný lesklý povrch archívnej kvality.

Parametre produktu

  • Značka: GOLDEN
  • Typ: tekuté médium na lazúry
  • Výsledný efekt: lesklý povrch
  • Vlastnosti: predĺžená otvorená doba, vodou riediteľné za mokra, po zaschnutí vodoodolné a archívne
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Médium sa mieša s akrylovými farbami GOLDEN, pričom zvolený pomer určuje konečnú intenzitu lazúry. Nanášajte v tenkých lazúrovacích vrstvách pomocou štetca a pred nanesením ďalšej vrstvy nechajte každú dôkladne zaschnúť.

Často kladené otázky

Ovplyvní médium priľnavosť akrylovej farby? Nie, médium zvyšuje priehľadnosť a roztierateľnosť farby bez zníženia jej priľnavosti.

Ako sa médium riedi a čistí počas práce? Počas práce je médium riediteľné vodou, pričom po úplnom zaschnutí sa stáva vodoodolným.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné