Späť do obchodu GDN0003205_5

GOLDEN Extra Coarse Pumice Gel extra hrubozrnný akrylový pemzový gél


Vybrať variant
€25,50
€107,59 / l
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

GOLDEN Extra Coarse Pumice Gel je akrylový gél s najhrubšou pemzou v rade, určený pre umelcov pracujúcich s akrylom. Po zaschnutí vytvára výrazne hrubú, betónovo pôsobiacu textúru s tvrdým a pevným povrchom. Slúži na tvorbu reliéfnych štruktúr a savých podkladov archívnej kvality.

Vlastnosti a parametre

  • Značka: GOLDEN
  • Kategória: Akrylový gél s najhrubšou pemzou
  • Konzistencia po zaschnutí: Tvrdý, pevný film s betónovým vzhľadom
  • Miešateľnosť: S akrylovými farbami GOLDEN
  • Odolnosť: Po zaschnutí vodoodolný, archívna kvalita
  • Krajina pôvodu: USA

Použitie a aplikácia

Gél nanášajte špachtľou na pevný podklad a nechajte dôkladne zaschnúť. Počas práce je riediteľný vodou, dá sa priamo miešať s akrylmi GOLDEN alebo po zaschnutí pretierať a tónovať akrylovými farbami. Viac nanesených vrstiev prehlbuje výslednú textúru.

Časté otázky

Dá sa gél miešať s akrylovými farbami? Áno, môžete ho miešať priamo s akrylovými farbami GOLDEN alebo ho po zaschnutí pretierať a tónovať.

Ako sa Extra Coarse Pumice Gel nanáša? Nanáša sa špachtľou na pevný podklad a počas práce je vodou riediteľný.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné