Späť do obchodu GIOF53660000

GIOTTO Robercolor Carré bezprašné kriedy hranaté farebné 12 ks

Skladom
€4,99
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Farebné kriedy GIOTTO Robercolor Carré sú štvorcové bezprašné kriedy určené na školské tabule a bridlicu. Vďaka hranatému tvaru sa nekotúľajú zo stola a umožňujú kresliť tenké línie ostrou hranou aj vytvárať široké ťahy a tieňovanie plochou. Kriedy kĺžu po povrchu bez škrabania, zanechávajú čistú stopu s minimom prachu a sú vhodné do škôl, ateliérov aj na domáce použitie.

Kľúčové vlastnosti a parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Robercolor Carré
  • Obsah balenia: 12 ks farebných kried
  • Profil: Hranatý (štvorcový)
  • Vlastnosti: Bezprašné, kĺžu bez škrabania, ľahko sa stierajú suchou stierkou
  • Bezpečnosť: Dermatologicky testované, zmývateľné z pokožky vodou a mydlom
  • Hmotnosť: 0,105 kg

Využitie a povrchy

Kriedy sú ideálne na zápis poznámok, kreslenie, grafické i kaligrafické línie na klasických školských tabuliach a bridlicových povrchoch. Hranatý profil zabezpečuje výbornú kontrolu nad ťahom a postupným obrusovaním udržiava tenkú hranu pre detailnú prácu.

Často kladené otázky

Dajú sa kriedy GIOTTO Robercolor Carré ľahko zotrieť z tabule? Áno, napísaná stopa sa jednoducho zotrie suchou stierkou.

Sú tieto kriedy bezpečné pri kontakte s pokožkou? Áno, sú dermatologicky testované a z rúk sa dajú ľahko zmyť teplou vodou a mydlom.

Na aké povrchy sú kriedy vhodné? Sú určené na bežné školské tabule a bridlicu.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné