Späť do obchodu GIOF545300

Trblietavé lepidlo GIOTTO Glitter Glue neónové farby 5 x 10 g

Skladom
€6,39
€127,80 / kg
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trblietavé lepidlo GIOTTO Glitter Glue v neónových farbách je dekoračné lepidlo určené na zdobenie pohľadníc, výkresov a rôznych predmetov. Jemné trblietky rozptýlené v priehľadnom lepidle sa nanášajú priamo z tuby ako bežné pero a po zaschnutí vytvárajú trblietavý reliéfny efekt. Sada obsahuje 5 túb po 10 g, ktoré spoľahlivo držia na papieri aj kartóne.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Názov produktu: Glitter Glue
  • Farebné vyhotovenie: neónové farby
  • Balenie: 5 túb po 10 g
  • Hmotnosť: 0,09 kg
  • Použitie: dekoratívne účely, nie nosné spoje

Použitie a aplikácia

Lepidlo sa dávkuje pomocou špičky tuby priamo na podklad, vďaka čomu je ideálne na obrysy, nápisy, ornamenty a dotvorenie papierových projektov. Je vhodné na papier, kartón aj ďalšie dekoračné predmety; po nanesení v tenkej línii je potrebné nechať vrstvu zaschnúť, aby sa ustálil reliéf.

Často kladené otázky

Ako sa trblietavé lepidlo GIOTTO aplikuje? Používa sa jednoducho ako bežné pero dávkovaním priamo zo špičky tuby na podklad.

Slúži toto lepidlo na pevné lepenie materiálov? Nie, lepidlo je určené výhradne na dekoráciu a vytváranie reliéfnych efektov, nie na nosné spoje.

Na aké povrchy je lepidlo vhodné? Spoľahlivo drží na papieri, kartóne a je vhodné aj na zdobenie ďalších predmetov a projektov.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné