Späť do obchodu GIOF472100

Hrubé voskovky GIOTTO be-be 12 ks v kartónovom tubuse

€8,29
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Hrubé voskovky GIOTTO be-be sú navrhnuté špeciálne pre najmenšie deti a ich malé ruky. Vďaka hrubému telu s priemerom 12 mm sa pohodlne a pevne držia pri prvých pokusoch o kreslenie a zanechávajú sýtu, rovnomernú stopu. Sú dermatologicky testované, super zmývateľné, pri páde sa nelámu a nešpinia ruky ani oblečenie.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: be-be
  • Hrúbka: 12 mm
  • Počet kusov v balení: 12 ks
  • Balenie: kartónový tubus
  • Vlastnosti vosku: mäkký, vrstviteľný, super zmývateľný, neláme sa pri páde, nešpiní ruky
  • Bezpečnosť: dermatologicky testované

Použitie a povrchy

Voskovky výborne kreslia na hladký aj drsnejší papier a sú ideálne na vyfarbovanie väčších plôch. Ľahko sa strúhajú a hodia sa na domáce kreslenie aj do škôlky.

Často kladené otázky

Dajú sa farby vrstviť na seba? Áno, mäkký vosk vytvára plynulú stopu a farby možno nanášať vo vrstvách na seba.

Zanechávajú voskovky škvrny na oblečení? Nie, voskovky sú super zmývateľné a nezanechávajú škvrny na oblečení ani na bežných povrchoch.

Lámu sa voskovky pri bežnom páde? Nie, voskovky GIOTTO be-be sú navrhnuté tak, aby sa pri páde nelámali.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné