Späť do obchodu GIOF467300

Chodníkové kriedy GIOTTO Be-Be 6 ks

Skladom
€6,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Chodníkové kriedy GIOTTO Be-Be sú hrubé farebné kriedy navrhnuté špeciálne pre najmenšie deti na kreslenie vonku na chodník či dvor. Vďaka veľkému telu sa dobre a pevne držia v malej detskej ruke. Sú dermatologicky testované a ich stopa je super zmývateľná z rúk, povrchov aj z textílií.

Parametre produktu

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Be-Be
  • Počet farieb: 6
  • Farebné odtiene: biela, svetlomodrá, oranžová, zelená, žltá, svetlá purpurová
  • Vlastnosti: hrubé telo, dermatologicky testované, super zmývateľné
  • Hmotnosť: 0,27 kg

Použitie a povrchy

Kriedy sú ideálne pre malé deti na hry na dvore aj v parku, pričom spoľahlivo kreslia na rôzne vonkajšie povrchy a chodníky.

Často kladené otázky

Dajú sa kriedy GIOTTO Be-Be ľahko zmyť? Áno, kriedy sú super zmývateľné z rúk, z rôznych povrchov aj z textílií.

Sú tieto kriedy bezpečné pre detskú pokožku? Áno, kriedy GIOTTO Be-Be sú dermatologicky testované.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné