Späť do obchodu GIOF352400

GIOTTO Aquarelli vodové farby priemer 30 mm, 24 ks so štetcom

Skladom
€7,89
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Vodové farby GIOTTO Aquarelli s priemerom panvičiek 30 mm v balení s 24 odtieňmi a syntetickým štetcom sú určené do školy aj na domáce tvorenie pre deti a začínajúcich maliarov. Tieto vodové farby ponúkajú sýte a krycie odtiene, ktoré sa ľahko nanášajú a dajú sa riediť vodou pre jemné akvarelové prechody. Špeciálne tvarovaná paleta bráni prelievaniu vody medzi jednotlivými farbami a praktické veko balenia poslúži priamo ako miešacia plocha.

Kľúčové parametre

  • Značka: GIOTTO
  • Produktový rad: Aquarelli
  • Počet farieb: 24 ks
  • Priemer panvičky: 30 mm
  • Súčasť balenia: štetec so syntetickým vlasom, praktické veko ako miešacia paleta
  • Hmotnosť: 0,28 kg

Použitie a techniky

Farby sa nanášajú na suchý papier pre ostrejšie kontúry alebo na navlhčený podklad pre mäkké akvarelové lazúry. Odtiene možno vzájomne miešať a riediť vodou, pričom po zaschnutí držia na papieri a paletu stačí po práci jednoducho opláchnuť vodou pre ďalšie použitie.

Často kladené otázky

Dajú sa farby miešať a riediť? Áno, farby sa riedia vodou do svetlejších tónov a dajú sa vzájomne miešať na nové odtiene.

Obsahuje balenie paletu na miešanie? Áno, veko balenia je konštruované tak, aby slúžilo ako miešacia paleta a zabraňovalo vytekaniu vody.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné