Späť do obchodu PNT4011_40112

Farebné dekoračné fólie Pentart 14 x 14 cm – 5 ks

Skladom

Vybrať variant
€2,85€3,09Akcia
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Farebné dekoračné fólie Pentart predstavujú praktický materiál na rôzne kreatívne a dekoračné projekty. Vďaka formátu 14 x 14 cm sa s nimi ľahko manipuluje pri detailnom zdobení aj dotváraní rôznych povrchov. Balenie obsahuje 5 fóliových listov, ktoré sú vhodné pre umelcov a tvorcov hľadajúcich efektné prvky pre svoju tvorbu.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Produktový rad: Pentart pre deti – farby
  • Rozmery: 14 x 14 cm
  • Počet listov v balení: 5 ks
  • Hmotnosť: 0,012 kg

Využitie

Fólie sú určené na kreatívne a dekoračné tvorenie a zdobenie rozmanitých ručne vyrábaných projektov.

Často kladené otázky

Koľko listov obsahuje balenie? Balenie obsahuje 5 kusov fóliových listov s rozmermi 14 x 14 cm.

Na čo sú tieto fólie určené? Sú navrhnuté na kreatívne a dekoračné tvorenie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné