Drevené písmená abecedy - sada 162 ks

€4,10
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Buďte kreatívni a skrášlite svoje projekty originálnymi drevenými ozdobami. Drevené polotovary predstavujú univerzálny dekoračný materiál vhodný na rôzne techniky zdobenia. Či už sa chystáte na zdobenie albumov, fotorámčekov, pohľadníc či iných predmetov, táto sada drevených písmen je vhodná na všetky vaše nápady. Doprajte svojim projektom jedinečnú atmosféru! Drevené tvary nie sú lakované, preto môžu byť ľubovoľne zdobené, maľované, pozlátené (razením za tepla) alebo ponechané v prírodnej podobe.

Parametre produktu:

  • Sada drevených písmen abecedy
  • Obsahuje 162 tvarov (z každého písmena po 6 ks)
  • Výška tvaru cca 2,8 cm
  • V drevenom boxe
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml

Farby na textil a kožu ARTMIE Cacadu 50 ml


3,00 € Jednotková cena 60,00 €/l
ARTMiE
JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela

JOVI Modelovacia hmota samotvrdnúca biela


1,90 € Jednotková cena 7,60 €/kg
JOVI
(4)
Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks

Floristický drôt na aranžovanie priemer 1 mm - 1 ks


0,10 €
My Home
Farba na textil Pentart 50 ml

Farba na textil Pentart 50 ml


3,87 € Jednotková cena 77,40 €/l
Pentart
Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks

Dekoračný filc 30 x 20 cm rôzne farby / 1ks


0,65 €
DP Craft
Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg

Modelovacia hlina Pebeo Gedeo 1.5 kg


Cena po zľave  9,19 € Normálna cena  10,29 € Jednotková cena 6,13 €/kg
PEBEO
(5)

Posledné Videné