Späť do obchodu DRWDF80014140004C

DARWI skicovací blok Taupe 14 x 14 cm 140 g 80 listov

Skladom
€7,29
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DARWI skicovací blok Taupe vo formáte 14 x 14 cm je pevne viazaný zápisník navrhnutý na kreslenie, skicovanie, perokresby, kaligrafiu a každodenné výtvarné záznamy. Tuhá obálka v odtieni Taupe s matným zamatovým povrchom a zaoblenými rohmi spoľahlivo chráni listy, pričom nechýba elastická gumička na uzatváranie a kontrastná záložková stuha na rýchlu orientáciu.

Vnútri nájdete 80 listov bieleho papiera s gramážou 140 g/m² a veľmi jemnou textúrou, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť ceruziek, pier, fixiek aj atramentu. Papier je odolný voči opakovanému gumovaniu bez žmolkovania a zvládne aj vrstvenie či ľahké mokré techniky, ako sú gvaš, akryl a jemné akvarelové lavírovanie.

  • Formát: 14 x 14 cm, 80 listov
  • Gramáž papiera: 140 g/m², biely s veľmi jemnou textúrou
  • Tuhá obálka s matným zamatovým povrchom a zaoblenými rohmi
  • Uzatváranie na elastickú gumičku a kontrastná záložková stuha
  • Vhodný na ceruzky, perá, fixky, tuš, gvaš, akryl aj ľahké lavírovanie
  • Vyrobené v Belgicku
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné