Späť do obchodu DLRD134500005

DALER ROWNEY Simply sada akvarelových farieb 12 ks s príslušenstvom

Skladom
€21,50
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Sada akvarelových farieb DALER ROWNEY Simply predstavuje skvelý a jednoduchý štart do sveta akvarelu pre každého začiatočníka aj nadšeného hobby umelca. Tieto priehľadné farby sa ľahko rozplývajú vo vode a ich vzájomným miešaním či riedením dosiahnete jemné lazúry, svetlé tóny a plynulé lavírovanie.

Farby najlepšie vyniknú na akvarelovom papieri a vďaka pribalenému príslušenstvu sa môžete rovno pustiť do maľovania.

  • 12 × 12 ml akvarelové farby Simply
  • 1 × akvarelový kartón s rozmermi 40 × 30 cm
  • 3 × akvarelové štetce
  • Jednoduché riedenie a miešanie farieb
  • Vyrobené vo Veľkej Británii
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné