Späť do obchodu DLRD114007008

DALER ROWNEY D&R Paper Varnish lak na papier 75 ml

Skladom
€6,89
€91,87 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY Paper Varnish je číry ochranný lesklý lak špeciálne navrhnutý na ochranu akvarelov, gvašov, plagátov, tlačí a ďalších prác na papieri. Po nanesení vytvára odolný film, ktorý maľbu bezpečne chráni pred vlhkosťou, prachom a nechceným oterom, pričom krásne oživí a zvýrazní použité farby. Vďaka nežltnúcej receptúre si vaše dielo trvalo zachová svoj pôvodný farebný charakter.

Pred aplikáciou obsah premiešajte a lak nanášajte mäkkým štetcom v tenkej, rovnomernej vrstve výhradne na úplne zaschnutú prácu. Pri pokrývaní väčších plôch odporúčame postupovať plynulými ťahmi jedným smerom pre dosiahnutie dokonale hladkého povrchu.

  • Objem: 75 ml
  • Určenie: akvarel, gvaš, plagáty a tlače
  • Vlastnosti: číry, lesklý, nežltnúci
  • Ochrana: chráni pred vlhkosťou, prachom a oterom
  • Aplikácia: mäkkým štetcom na suchý podklad
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Posledné Videné