Späť do obchodu DLRD28306000_83060002

Štetec na olej DALER ROWNEY Georgian Kolinsky Bright s dlhou rúčkou


Vybrať variant
€9,19
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

DALER ROWNEY Georgian Kolinsky v tvare bright je prémiový štetec na olejomaľbu vyrobený z pravého Kolinsky sobolieho vlasu s dlhou rúčkou. Je navrhnutý pre náročných študentov a profesionálov, ktorým poskytuje mimoriadnu citlivosť na tlak, presné vedenie línií a plynulé nanášanie farby pri jemných detailoch. Predstavuje ideálny nástroj na techniky, kde bežná tvrdá štetina nestačí.

Kľúčové parametre

  • Značka: DALER ROWNEY
  • Rad: Georgian
  • Typ vlasu: Pravý Kolinsky sobolí vlas
  • Tvar: Bright (plochý krátky)
  • Rúčka: Dlhá, čierna
  • Objímka: Čierna kovová objímka
  • Rozmery: 6 × 7 × 288 mm
  • Hmotnosť: 0,008 kg
  • Krajina pôvodu: Dominikánska republika
  • Balenie: 1 ks

Využitie a techniky

Štetec je určený predovšetkým na olejomaľbu, portrétnu tvorbu, lazúry a jemné dokončovacie práce. Vďaka dlhej rúčke umožňuje maľovanie s odstupom od plátna pre lepší nadhľad nad kompozíciou.

Starostlivosť a údržba

Ako štetec správne čistiť? Farbu najprv zotrite handričkou, štetec vymyte v rozpúšťadle (white spirit) a následne dočistite mydlovou vodou.

Ako udržať kvalitu sobolieho vlasu? Po umytí vytvarujte vlas do pôvodného tvaru, sušte naležato alebo vlasom nadol a občas ho ošetrite jemným mydlom na vlas.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné