Späť do obchodu DLRD114007002

DALER ROWNEY D&R záverečný matný lak na olejové farby 75 ml

Skladom
€7,09
€94,53 / l
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Záverečný matný lak DALER ROWNEY pre olejové farby spoľahlivo zjednotí lesk vašej maľby do príjemného, nezrkadliaceho vzhľadu. Tento matný finiš efektívne potláča nežiaduce odlesky pri fotografovaní či výstavnom osvetlení a zjednocuje rozdiely v lesku medzi jednotlivými odtieňmi a vrstvami farby, pričom dielo bezpečne chráni pred prachom a starnutím.

Lak sa nanáša mäkkým plochým štetcom v jednej tenkej a rovnomernej vrstve na úplne preschnutú olejomaľbu, spravidla po niekoľkých mesiacoch od jej dokončenia. Pre optimálny výsledok odporúčame pracovať v bezprašnom, dobre vetranom prostredí a fľaštičku po použití dôkladne uzavrieť.

  • Typ produktu: záverečný matný lak na olejové farby
  • Objem balenia: 75 ml
  • Vlastnosti povrchu: matný, nezrkadliaci vzhľad
  • Ochranný účinok: chráni pred prachom a starnutím
  • Aplikácia: mäkkým plochým štetcom na úplne zaschnutú maľbu
  • Krajina pôvodu: Veľká Británia
🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné