Späť do obchodu PNT28010_28004

Pentart krémová akrylová farba metalická 60 ml

Skladom

Vybrať variant
€3,66
€61,00 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pentart krémová akrylová farba metalická v 60 ml balení je umelecká farba s jemnou krémovou konzistenciou a pútavým metalickým efektom. Je ideálnou voľbou pre všetkých tvorcov a umelcov, ktorí chcú svojim dielam dodať lesklý a elegantný vzhľad. Táto akrylová farba patrí do kategórie krémových farieb určených na maľovanie a kreatívne vyfarbovanie.

Parametre produktu

  • Značka: Pentart
  • Druh: krémová akrylová farba metalická
  • Objem: 60 ml
  • Hmotnosť: 0,072 kg
  • Balenie: 1 ks
  • Kategória: Maľovanie a vyfarbovanie

Často kladené otázky

Aký objem má táto metalická farba? Balenie obsahuje 60 ml krémovej akrylovej farby.

Kto je výrobcom tejto akrylovej farby? Farbu vyrába renomovaná značka Pentart.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Jednotková cena 74,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


3,69 € Jednotková cena 49,20 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


16,49 € Jednotková cena 32,98 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa
Olejová farba Artemisia 40 ml

Olejová farba Artemisia 40 ml


4,74 € Jednotková cena 118,50 €/l
Pentart

Posledné Videné