Späť do obchodu KZTACRYL430_018

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 430 ml

Skladom
(3)

Vybrať variant
€9,90
€23,02 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Vytvorte umelecké dielo plné farby a života s akrylovou farbou ACRYL PRO ART Kompozit 430 ml. Svojím bohatým výberom rôznych odtieňov vám umožní kreatívne vyjadriť vaše myšlienky a emócie na plátne, papier či iný povrch. S touto kvalitnou farbou získate intenzívne vyjadrenie farieb a dlhotrvajúcu živosť vašich umeleckých výtvorov. Buďte majstrom výtvarného umenia s akrylovou farbou ACRYL PRO ART Kompozit 430 ml!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 3 hodnotení

Farby sú živé a nádherné. Teším sa, že ich môžem používať na svoje projekty!

Jana Overená recenzia

Objednal som si túto čiernu farbu na experimenty, je krásne sýta a za tú cenu som s hustotou spokojný.

Eva Overená recenzia

Skvelá stredná veľkosť pre študenta, farba sa dobre nanáša a pri správnom riedení vydrží dlhšie, než som čakal.

Anna Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné