Späť do obchodu KZTFLUO75_551

Fluorescenčná akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Skladom
(2)

Vybrať variant
€3,79
€50,53 / l
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Pozri si video ako použiť tento produkt

Rozžiari svoje umelecké dielo s Fluorescenčnou akrylovou farbou ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml! Táto vysoko kvalitná farba v rôznych odtieňoch ti umožní vyjadriť svoju kreativitu a vytvoriť žiarivé a dynamické obrazy. S ľahkou aplikáciou a vynikajúcou pigmentáciou je táto farba ideálna pre profesionálnych umelcov aj začiatočníkov. Nechaj svoje tvorenie vyniknúť s Fluorescenčnou akrylovou farbou ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml!

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Hodnotenia zákazníkov

5 2 hodnotení

Skvelá neónová oranžová, ktorá na papieri priam žiari.

Michal Overená recenzia

Farba má výbornú hustotu, stačila mi jedna vrstva na dosiahnutie požadovaného žiarivého efektu.

Jozef Overená recenzia

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 250 ml


Cena po zľave  5,77 € Normálna cena  6,95 € Jednotková cena 23,08 €/l
KREUL
(9)
Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrylová farba ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,35 € Jednotková cena 44,67 €/l
Kompozit
(3)
Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml

Akrylová farba Solo Goya TRITON 750 ml


9,65 € Jednotková cena 12,87 €/l
KREUL
(11)
Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml

Akrylová farba Akryle Royal Essentials 120 ml


4,29 € Jednotková cena 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml

Akrylová farba Solo Goya Acrylic 100 ml


Cena po zľave  4,11 € Normálna cena  4,95 € Jednotková cena 41,10 €/l
KREUL
(12)
3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE

3D reliéfna pasta na modelovanie ARTMIE


9,35 € Jednotková cena 19,89 €/kg
ARTMiE

Posledné Videné