Späť do obchodu CLRR10531PTR

Colorino pastelky trojhranné JUMBO, Hello Kitty, 12 farieb

€8,49
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Trojhranné pastelky Colorino JUMBO s motívom Hello Kitty obsahujú 12 sýtych odtieňov s vysokým obsahom pigmentu pre výrazné maľovanie. Vďaka ergonomickému tvaru padnú pohodlne do ruky a zabezpečujú ľahké držanie. Ich lepená tuha po celej dĺžke účinne zamedzuje lámaniu aj pri páde.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Motív / Edícia: Hello Kitty
  • Tvar: trojhranný ergonomický (JUMBO)
  • Počet farieb: 12 farieb
  • Vlastnosti tuhy: lepená po celej dĺžke, vysoký obsah pigmentu
  • Hmotnosť: 0,138 kg
  • Obsah balenia: 1 ks (sada 12 farieb)

Využitie a vlastnosti

Tieto pastelky sú navrhnuté na pohodlné a jednoduché maľovanie, pričom ergonomický JUMBO tvar pomáha pri správnom a stabilnom úchope.

Často kladené otázky

Lámu sa pastelky pri páde na zem? Tuha je lepená po celej svojej dĺžke, čo zamedzuje jej zlomeniu pri páde pastelky.

Aké farby pastelky zanechávajú? Vďaka vysokému obsahu pigmentu zanechávajú pastelky krásne a sýte farby.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné