Späť do obchodu CLRR80118PTR

Colorino Artist kresliarska súprava grafitových ceruziek a uhlíkov v kovovom boxe

€8,99
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Colorino Artist kresliarska súprava je umelecká sada grafitových ceruziek a uhlíkov v kovovom boxe, určená pre všetkých milovníkov kreslenia a skicovania. Obsahuje 10 ceruziek a uhlíkov rôznych tvrdostí v okrúhlom vyhotovení, ktoré vám umožnia zvládnuť presné línie, plynulé tieňovanie aj výrazné kontrasty.

Parametre produktu

  • Značka: Colorino
  • Produktový rad: Artist
  • Tvar: okrúhly
  • Balenie: kovový box
  • Obsah sady: 10 ceruziek rôznych tvrdostí a uhlíkov
  • Hmotnosť: 0,145 kg

Využitie a techniky

Súprava je navrhnutá pre kreatívne kreslenie a skicovanie, pričom ponúka nástroje na vytváranie presných línií, tieňovanie a prácu s kontrastom.

Často kladené otázky

Koľko kusov kresliarskych potrieb sa nachádza v balení? V kovovom boxe nájdete 10 kusov ceruziek rôznych tvrdostí a uhlíkov.

V akom obale je súprava dodávaná? Celá umelecká súprava je uložená v praktickej kovovej škatuľke.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné