Späť do obchodu MYHTUHLPAP-A4

Čierny kopírovací uhľový papier A4 – 10 hárkov

Skladom
€0,99
Odosielame ešte v ten istý deň S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Čierny kopírovací uhľový papier formátu A4 je praktická pomôcka na jednoduché a presné prenášanie kresieb na rôzne povrchy. Je určený na jednostranné použitie a vďaka svojej odolnosti sa dá jeden hárok použiť opakovane mnohokrát, kým vybledne. Využijú ho umelci, remeselníci aj hobby tvorcovia pri práci s papierom, plátnom, drevom či látkou.

Parametre produktu:

  • Typ: kopírovací papier
  • Farba: matná čierna
  • Formát: A4 (21 x 29,7 cm)
  • Počet v balení: 10 hárkov
  • Materiál: papier
  • Rozmery: 21 × 0,1 × 29,7 cm
  • Hmotnosť: 0,025 kg

Použitie a techniky:

Hárok papiera položte na zvolený povrch, navrch umiestnite predlohu a ceruzkou alebo rydlom (stylusom) obkreslite obrysy. Je vhodný na kreslenie, maľovanie, vyšívacie vzory, prácu s drevom, kožou a tvorbu strihov na papier, kartón, plátno, drevo, látku a iné hladké povrchy.

Často kladené otázky:

Dá sa jeden hárok použiť viackrát? Áno, papier je opakovane použiteľný a jeden hárok umožňuje viacnásobné prenesenie motívu, kým začne blednúť.

Na aké materiály je možné motív preniesť? Uhľový papier spoľahlivo prenáša kresby na papier, kartón, plátno, drevo, látku a ďalšie hladké povrchy.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné