Späť do obchodu CNSC200777129

Skicár CANSON XL Recycle 160 g/m² A3 - 50 listov, špirálová väzba

Skladom
€19,49
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson XL Recycled je kvalitný kresliaci papier formátu A3 s gramážou 160 g/m² vyrobený z recyklovaných vlákien. Je určený študentom, školám aj na samostatnú tvorbu a vďaka väčšiemu počtu listov je ideálny na intenzívne každodenné kreslenie. Ponúka rozmerovú stálosť, znesie gumovanie a jeho povrch výborne zachytáva grafit aj uhoľ a umožňuje jednoduché tieňovanie.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Canson XL Recycled
  • Formát: A3
  • Gramáž: 160 g/m²
  • Počet listov: 50
  • Väzba: špirálová
  • Materiál: papier z recyklovaných vlákien
  • Hmotnosť: 1,112 kg

Využitie a techniky

Blok je navrhnutý špeciálne pre suché techniky – ceruzku, uhoľ a pastel. Hodí sa na bežné štúdie, školské vyučovanie a každodenné cvičenie kresby.

Často kladené otázky

Je tento papier vhodný na gumovanie? Áno, papier je rozmerovo stály a bez problémov znesie gumovanie.

Pre aké techniky je Canson XL Recycled určený? Papier je vhodný na suché techniky, najmä na kresbu ceruzkou, uhľom a pastelom.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné