Späť do obchodu CNSC200807317

CANSON Montval akvarelový blok CP 300 g/m² - 12 listov, 18 x 25 cm

Skladom
€6,09
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

CANSON Montval je akvarelový blok s papierom vyrábaným na valcovom site (mould-made), určený pre študentov aj pokročilých akvarelistov. Je vyrobený zo 100 % celulózy bez obsahu kyselín a ponúka jemne zrnitý povrch typu cold press s gramážou 300 g/m². Vďaka vnútornému aj povrchovému glejeniu a lepeným stranám zostáva papier počas maľovania napnutý, pričom farba ostáva na povrchu pre dlhšiu prácu s vlhkou vrstvou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Typ papiera: akvarelový papier, mould-made (valcové sito)
  • Štruktúra povrchu: jemne zrnitý (cold press)
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Rozmery: 18 x 25 cm
  • Počet listov: 12
  • Väzba: lepený blok
  • Materiál: 100 % celulóza, bez kyselín a bez optických zjasňovačov
  • Vlastnosti: úprava proti plesniam, odolný voči lavírovaniu, gumovaniu a vyškrabávaniu

Použitie a techniky

Blok je vhodný na štúdie aj dokončené práce v technikách ako akvarel, gvaš, tuš, akryl a kombinované mokré techniky.

Často kladené otázky

Ako papier reaguje na korekcie a úpravy? Povrch papiera bez problémov znesie opakované lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie.

V čom pomáha lepená väzba bloku? Blok lepený zo strán spoľahlivo drží papier napnutý počas práce, vďaka čomu sa pri navlhčení minimálne zvlní.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,19 € Jednotková cena 59,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


2,99 € Jednotková cena 39,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,29 € Jednotková cena 26,58 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Medium for acrylic paints ROSA Gallery

Medium for acrylic paints ROSA Gallery


Cena po zľave  6,69 € Normálna cena  6,79 € Jednotková cena 26,76 €/l
Rosa

Posledné Videné