Späť do obchodu CNSC200801102

Canson Montval akvarelový papier CP 50 x 65 cm 300 g

€51,90
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Canson Montval je akvarelový papier vyrábaný na valcovom site (mould-made), určený pre študentov aj pokročilých akvarelistov. Je vyrobený zo 100 % celulózy bez obsahu kyselín a vyznačuje sa jemne zrnitým povrchom typu cold press. Vďaka vnútornému aj povrchovému glejeniu farba zostáva na povrchu a umožňuje dlhšiu prácu s vlhkou vrstvou.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Rozmery: 50 x 65 cm
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Materiál: 100 % celulóza (bez kyselín)
  • Povrch: jemne zrnitý (cold press)
  • Spôsob výroby: valcové sito (mould-made)
  • Vlastnosti: bez optických zjasňovačov, úprava proti plesni

Použitie a techniky

Papier je vhodný na akvarel, gvaš, tuš, akryl a kombinované mokré techniky. Jeho odolný povrch znesie opakované lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie, pričom sa po navlhčení minimálne zvlní a hodí sa na štúdie aj dokončené diela.

Často kladené otázky

Aké techniky je možné na papier Canson Montval použiť? Papier je určený na akvarel, gvaš, tuš, akryl a rôzne kombinované mokré techniky.

Je papier odolný voči mechanickým úpravám? Áno, povrch papiera bez problémov znesie opakované lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


1,41 € Jednotková cena 70,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


16,36 € Jednotková cena 32,72 €/l
Kompozit
Akrylová farba Artemisia 20 ml

Akrylová farba Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 8 – 20


0,99 €
artmie.sk

Posledné Videné