Späť do obchodu CNSC200807321

Akvarelový blok Canson Montval 300 g/m² – 36 x 48 cm, 12 listov

Skladom
€21,90
Doručenie 1–3 dní S Packeta od 2,10 € · Zdarma nad 49 €
Doprava zadarmo už od 49 €Rýchle a bezpečné doručenie po celom Slovensku.
100-dňové vrátenie bez udania dôvodu Jednoducho a bez starostí
ARTMiE komunita na Facebookuvyše 557 000 tvorcov · 16 krajín · od 2007

Akvarelový blok Canson Montval s gramážou 300 g/m² a jemne zrnitým povrchom (cold press) je vyrobený zo 100 % celulózy na valcovom site. Predstavuje ideálnu voľbu pre študentov aj pokročilých akvarelistov, ktorí hľadajú odolný podklad na štúdie i dokončené diela. Vďaka lepeniu po stranách drží papier počas maľby optimálne napnutý.

Parametre produktu

  • Značka: CANSON
  • Produktový rad: Montval
  • Formát: 36 x 48 cm
  • Gramáž: 300 g/m²
  • Počet listov: 12 listov
  • Materiál: 100 % celulóza (bez kyselín, bez optických zjasňovačov)
  • Textúra povrchu: jemne zrnitý (cold press)
  • Výroba: mould-made (valcové sito)
  • Úprava: vnútorné a povrchové glejenie, úprava proti plesniam

Použitie a techniky

Papier je určený na akvarel, gvaš, tuš, akryl a kombinované mokré techniky. Znesie opakované lavírovanie, gumovanie aj vyškrabávanie, pričom vnútorné i povrchové glejenie umožňuje dlhšiu prácu s vlhkou vrstvou farby a minimalizuje zvlnenie.

Často kladené otázky

Ako blok zabraňuje vlneniu papiera pri mokrých technikách? Listy sú po stranách lepené, čo udržiava papier počas práce napnutý a pri gramáži 300 g/m² sa papier vlní len minimálne.

Je tento papier odolný voči opravám a vyškrabávaniu? Áno, povrch papiera Canson Montval spoľahlivo znesie opakované vymývanie, gumovanie aj mechanické vyškrabávanie.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Max. 3 súbory, do 5 MB. JPG, PNG alebo MP4.

🎁Za každú recenziu ti pošleme malé prekvapenie!

Alternatívne Produkty

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART 20 ml


Cena po zľave  1,07 € Normálna cena  1,19 € Jednotková cena 53,50 €/l
Kompozit
Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml

Akrylová farba STANDART Kompozit 75 ml


Cena po zľave  2,69 € Normálna cena  2,99 € Jednotková cena 35,87 €/l
Kompozit
Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrylová farba Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Cena po zľave  11,96 € Normálna cena  13,29 € Jednotková cena 23,92 €/l
Kompozit
Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery

Acrylic paint, 60 ml, ROSA Gallery


4,29 € Jednotková cena 71,50 €/l
Rosa
Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml

Kozmetická farba na tvár a telo GIOTTO Make Up 5 ml


3,69 €
GIOTTO
Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4

Šikmý akvarelový štetec sword liner – veľkosť 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Posledné Videné